Telefón :
+421 948 692 224
Facebook :
oneton
Instagram :
oneton
Email :
info@oneton.sk

Každý projekt je pre nás rovnako dôležitý, či už ide o nový dom, rekonštrukciu bytu, alebo biznis projekt.

Naše služby

Spoznajte nás lepšie

Pomáhame Vám s výstavbou od samého začiatku.

Každý občas potrebuje poradiť, spýtať sa niekoho, alebo prenechať všetko na niekom, kto sa tomu rozumie. Na to všetko si môžete objednať nás. Či už plánujete výstavbu, alebo rekonštrukciu v blízkej dobe, alebo ste už začali a neviete sa pohnúť ďalej, sme tu pre Vás. Naše portfólio služieb je veľmi široké a preto Vám vieme pomôcť vo veľa smeroch. Budeme radi ak nás kontaktujete a o všetko sa polu porozprávame.

Realizácia stavieb je hlavnou činnosťou firmy. Pomožeme Vám s výstavbou rodinného domu, rekonštrukciou staršieho domu alebo bytu.

Projektovanie stavieb zahŕňa kompletnú dokumentáciu potrebnú na získanie stavebného povolenia či už pre výstavbu domu, nebytového priestoru, alebo úpravy bytov.

Každá stavba alebo rekonštrukcia si vyžaduje odborné “oko”, ktoré dá pozor na prípadné nedostatky stavby a rekonštrukcie, či už si objednáte na výkon firmu, alebo si všetko realizujete svojpomocne.

Ak si neviete rady a potrebujete pomoc odborníka, sme tu pre Vás. Pozrieme sa na Vaše projekty, zhodnotíme ich a nájdeme spoločné riešenie Vašich problémov. V prípade potreby Vám prerobíme dokumentáciu.

Betonáž.

Betónovanie je doslova základom všetkých prác na dome, dvore a záhrade. Oblasť použitia je rovnako rozmanitá ako vlastnosti samotného materiálu: základy, stropy, steny... Takmer nič nie je pre betón nemožné. Betónovanie je preto jednou zo základných úloh na každom stavenisku. Aj pri stavbách svojpomocne je vhodné nechať výstuž a betonáže na skúsených odborníkoch. A na to sme tu pre vás my.

Steny.

Pálena tehla či porobeton? Lepiť na lepidlo či na penu? Ktorý typ a akú hrúbku zvoliť? Pre ktorú značku sa rozhodnút? Napriek tomu, že murovanie je jedno z najstarších remesil, nezodpovedaných otázok je stále veľa. 
A to z dôvodu že každá stavba je jedinečná a neexistuje univerzálna odpoveď. My Vám však pomožeme sa v možnostiach zorientovať. Stačí sa na nás len obrátit.

Strecha.

Strecha nad hlavou je základnou ľudskou potrebou už tisíce rokov. My chceme pre vás tú najlepšiu. Dôveruje našim strešných profesionálom, či už sa jedná o novú strechu, výmenu opotrebovanej krytiny, výmenu krovového systému alebo prístrešok, terasu, altánok. U nás vždy kladieme dôraz na detail a precíznosť prevedenia.

Zateplenie.

Zateplenie domu so sebou prináša oveľa viac benefitov ako len zníženie tepelných únikov. Zníženie tepelných únikov znamená aj zníženú spotrebu energie na vykurovanie a zvýšený komfort pri úžívaní interiéru, zvýšenú požiarnu bezpečnosť, zlepšenie akustickej pohody ale aj predĺženie životnosti konštrukcie domu. Zateplenie domu v konečnom dôsledku zvyšuje jeho hodnotu.

Suchá výstavba.

Suchá výstavba sa rozvinula v posledných rokoch k modernému, racionálnemu stavebnému štýlu pre výstavbu, prestavbu a renovácie stavieb. Pomocou našich produktov vyriešite akékoľvek požiadavky, ktoré nie je možné dosiahnuť tradičným spôsobom výstavby a klasickými masívnymi konštrukciami.

Omietka.

Neustále sa vyvíjajúca, konečne zdokonalená. Omietka zo stavebného materiálu dnes píše históriu budov každý deň nanovo. Pretože omietková fasáda je stále najpopulárnejším povrchom fasády na svete. Žiadny stavebný materiál nie je taký všestrann a univerzálny ako omietka. Na prvý pohľad väčšinou sivý prášok nevyzerá ani zďaleka elegantne a určite nie žiaduco. Pri pohľade na prášok je oveľa ľahšie vidieť pôvod stavebného materiálu. Hlavnou zložkou je mletá sadra, vápno alebo hlina, ktorá sa ťaží z jám a lomov. Každý výrobca dáva rôzne aditíva v závislosti od zamýšľaného použitia. S trpezlivosťou a láskou vzniknú fantastické štruktúry alebo precízne hladké povrchy. Presne tak, ako sa vám páči.

Dlažba a obklad.

Dlažba, obklad, alebo dlaždice nie sú len pekne vyzerajúcim obkladom pre vašu podlahu či stenu. Sú oveľa viac: skvelé pre klímu v miestnosti, jednoduché použitie a nenáročná starostlivosť. Na začiatku však dlaždica nie je viac ako hrudka hliny. Táto sa rozloží a zmieša s inými druhmi hliny v závislosti od požadovanej farby. Prvým vstupom každej dlaždice sú teda produkty prírody. To dáva každej dlaždici individualitu, ktorú si zaslúži.

máte otázky?

Napíšte nám .